Biuro obsługi klienta

www.olvita.pl

www.olvita.pl

Panków 2

58- 125 Pszenno

(POLSKA)

Pokaż mapę

Adres e- mail: sklep@olvita.pl

Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiSzukanie adresu

Kontakt z firmą Ol'Vita

PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol’Vita



     Krzysztof Dziaduch

                                                                    Panków 2 | 58-125 Pszenno
                                                          O/ Mysłaków 84A | 58-124 Marcinowice

Dział sprzedaży i zamówień produktów Ol’Vita


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.30

Karolina Krakowiak   74/ 660-68-39   karolina.krakowiak@olvita.pl

Krzysztofa Kosowska  74/ 660-68-53   krzysztofa.kosowska@olvita.pl
Dorota Kurzej  74/ 660-63-88   dorota.kurzej@olvita.pl
Marcin Mroczek   74/ 660-68-41   marcin.mroczek@olvita.pl
Beata Tragarz   74/ 660-68-12   beata.tragarz@olvita.pl

E-mail


olvita@op.pl



Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Właściciel sklepu

PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol'Vita Krzysztof Dziaduch

Ol'Vita

Panków 2

58-125 Pszenno

(POLSKA)

NIP: PL 884-153-32-07

REGON: 891413031

Numer konta do wpłat: 61 1090 2369 0000 0001 2168 7946

Nasz bank: BZWBK

E-mail: sklep@olvita.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij